Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolji/najgori predmet?

Go down 
+3
ella potter
Will
Antea_ST
7 posters
Autor/icaPoruka
Antea_ST
1.godina
1.godina
Antea_ST


Broj postova : 275
Age : 28
Pravo ime : Antea
Dom : Zuckasti oni xD
Napiši 'nešto' : Kaj buljis!?
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 13.08.2008

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 1:39 am

onda...

meni je engleski,stvarno ga rasturam,nije da se hvali ali imam fenomenalan engleski naglasak...svi mi kažu da sam nadarena za jezike

iako imam 3 i 4,to je bogovska ocjena ako znate da je nastavnica najstroža po ocjenjivanju u školi od svih,ne samo u našoj školi,nego općenito,ovo je stvarno istina,strašna je u tome i deranju.ali je ipak legendrana s njom se moš zajebavat i ona je ona nastavnica koja nas uvik brani Razz

i geo..vrlo zanimljiv predmet i poučan,takodjer ga rasturam,5 mi je Razz

najgori - FIZIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prokleta bila....matematiku još i nekako mogu prožvakat mada mi je manja od fizike,al mi je zanilmjivija...još kad vas nastavnica doslovce MRZI,to je on dobitna kombinacija

prokleta bila....ne znam KAKO IKOMU MOŽE BIT ZANIMLJIVA?

prosvjetlite me molin vas...
[Vrh] Go down
Will
1.godina
1.godina
Will


Broj postova : 1674
Age : 27
Pravo ime : Sarah
Dom : Slytherin
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 22.11.2007

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 4:15 am

heh, ne bih znala...
i meni je najdrazi engleski, nastavnica (samo meni) samo pise pet, nikad me ne pita neko novo gradivo, vremena i to, samo da pisem kontrolne i da pisem ispravak na tabli =)
a najmrzi, totalno matematika...
Nastavnik mrzi cijelu skolu, i obratno.ja i ucenica do mene ga gadjamo papiricima...tuzikamo ga razrednici koja ga zove balavcem... ugl. psujemo kad je do nas, i pravi se fin... neki dan mi je simpa pricao kako je rasplakao nekog klinca... mislim, niko ga ne moze podnijeti, i ne kontam kako je uspio postat profesor
i da, jos jedna stav koju mrzim kod njega, a kaze da je bosanski imao pet... "u knjiGi imate..." i to svaki prokleti put...
[Vrh] Go down
http://sarah.hale.92@gmail.com
ella potter
1.godina
1.godina
ella potter


Broj postova : 1023
Pravo ime : iva
Dom : Hufflepuff
Napiši 'nešto' : nešto
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 21.08.2008

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 12:33 pm

najbolji? oni predmeti na kojima mogu spavat i profesori me ne jebu u mozak zbog tog
najgori? svi na kojima moram izvadit stvari iz torbe
[Vrh] Go down
Lana Maundrell
1.godina
1.godina
Lana Maundrell


Broj postova : 2956
Age : 31
Dom : Ravenclaw najbolji plavi moj ponos i dika
Napiši 'nešto' : brisi tamo....
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue51 / 10051 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 07.09.2007

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 1:55 pm

najbolji:matematika,fizika,kemija
najgori:glazbeno....
[Vrh] Go down
http://yupmylifeisshit.blog.hr/
luna lovegood
1.godina
1.godina
luna lovegood


Broj postova : 6632
Age : 29
Pravo ime : Sanja
Dom : hufflepuff
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 26.01.2008

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 4:46 pm

najbolji: prie bih mozhda rekla jezici ali sada su vech tako bolno lagani i dosadni... pa bi bilo.... ummm... kemija, povijest... i fizika?
najgori: biologija.... i tjelesni XD
[Vrh] Go down
Vedina
1.godina
1.godina
Vedina


Broj postova : 1446
Age : 27
Pravo ime : Vedina =)
Dom : griffindor!cuveni :):)
Napiši 'nešto' : jedno srce vise dusa..-Zok Buzim
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 24.01.2008

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimesri pro 10, 2008 6:53 pm

najbolji:geografija( nis ne radim covijek upise pet i gotovo) engleski (ma jezici su mi super...imam najbolje ocjene iz tog predmeta-..a i nas. je zanimljiva) i fizicko!Xd
najgori:biologija ( ne da se meni to ucit.. niti ucim)XDD
[Vrh] Go down
Sandy
Little Miss Pervert
Little Miss Pervert
Sandy


Broj postova : 3351
Pravo ime : Vasheeti
Dom : Ravenclaw
Napiši 'nešto' : Zašto se okrugle pizze spremaju u četvrtaste kutije?
Zlatnih galeona :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Najbolji/najgori predmet? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Najbolji/najgori predmet? Right_bar_bleue

Registration date : 14.09.2007

Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:53 pm

najbolji: infica... tip je drama :D
najgori: matematika, fizika, tjelesni jer imam četvorke iz svih predmeta jebem im profesore retardirane -.-

i jezici su mi super (engleski, njemački, talijanski, francuski) al engleski i njemački predaju dvije kuje debilne koje jedva podnosim i gušt mi je posvađat se s njima :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji/najgori predmet? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji/najgori predmet?   Najbolji/najgori predmet? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolji/najgori predmet?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Naj? predmet...
» Pogodi predmet!
» stvari potrebne za predmet....
» Najbolji...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Harry Potter :: Filch's cabinet-
Forum(o)Bir: