Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Harry Potter forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Pure Blood
1.godina
1.godina
Pure Blood


Broj postova : 13643
Age : 32
Pravo ime : ulica Nokturno
Dom : Slytherin
Zlatnih galeona :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Registration date : 27.05.2007

Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Empty
PostajNaslov: Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!   Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Icon_minitimeuto ruj 11, 2007 12:04 am

-PRAVILA NA PREDAVANJIMA ČAROLIJA-

---

1.Ako vidim da je netko copy-paste-ao moj ili bilo čiji tuđi odgovor ili dio teksta, to mu NEĆE biti bodovano makar prvi odgovorio

2.Samo prvih 5 osoba koje daju odgovore bodujem, a ostale ću bodovati SAMO ako daju potpuniji i točniji odgovor od prvih 5 osoba prije

3.Ako recimo od prvih 5 nisu svi odgovorili na SVA pitanja koja sam postavila, tada ću bodovati nekome npr. desetom taj odgovor jer ga nisu odgovorili oni prije
npr...
evo ja postavim 3 pitanja
četvero ih odgovori na sve, a jedan od prvih 5 osoba odgovori samo dva pitanja.
Tada netko tko je recimo osmi može odgovoriti na ono jedno pitanje koje NIJE odgovorio onaj u prvih 5, ali neka pitanja koja su odgovorili prvih 5 ne odgovara

4.nitko nije dužan pružiti sve odgovore ako nije u stanju.
To tada može učiniti netko drugi

5.NI POD KOJU CIJENU ne želim niti jedan PM sa odgovorima na pitanja s predavanja

6.samo da znate, svi ti zadaci NISU ZADAĆA već prilika da zaradite bodove
vi ne morate niti jednom odgovarati na pitanja koja ja zadam ako nećete

7.NI SLUČAJNO nemojte spammati po mojim predavanjima, nekome će letiti bodovi (a to ne želim ni ja ni vi)
DAKLE u topicu gdje je moje predavanje NEMA NIKAKVIH DRUGIH PORUKA OSIM ODGOVORA NA POSTAVLJENA PITANJA!!!
ČAK ME NIŠTA TAMO NE SMIJETE NI PITATI NITI ISKAZATI SREĆU JER STE DOBILI BODOVE
jer mi te teme MORAJU biti pregledne!!!

8.Sva pitanja koja imate možete mi poslati na PM u mom kabinetu, ali nemojte ovdje ništa pisati

---

Ako se još nešto sjetim dodat ću!
NADAM SE DA JE SVE JASNO!
TEK KAD JE SVE JASNO MOŽEMO POČETI S PREDAVANJIMA

Pure Blood


Zadnja promjena: Pure Blood; ned oľu 02, 2008 11:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Metamorfomagus73
1.godina
1.godina
Metamorfomagus73


Broj postova : 379
Age : 30
Pravo ime : Hogwarts-knjižnica
Dom : Ravenclaw
Zlatnih galeona :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Registration date : 20.12.2007

Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!   Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Icon_minitimepet pro 21, 2007 2:12 pm

hehe
[Vrh] Go down
Pure Blood
1.godina
1.godina
Pure Blood


Broj postova : 13643
Age : 32
Pravo ime : ulica Nokturno
Dom : Slytherin
Zlatnih galeona :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Srebrenih srpova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Brončanih knutova :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Bodovi iz zadaće :
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Right_bar_bleue

Registration date : 27.05.2007

Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!   Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Icon_minitimepet pro 21, 2007 2:38 pm

BAN
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Empty
PostajNaslov: Re: Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!   Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pravila na predavanjima čarolija!!!SVI MORATE PROČITATI!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila na predavanjima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Harry Potter :: Filch's cabinet-
Forum(o)Bir: